Barmani potrafią pomóc

Barmani potrafią pomóc

Barmani potrafią pomóc

Brak komentarzy

Powyższe hasło trzeba zaakcentować bardzo mocno !!!

29 maja została zorganizowana impreza Gastro Party pod tytułem „SHAKE&HELP” w Klubie „U Artystów” w Warszawie. Miała ona na celu pomóc małej Zuzi, która urodziła się z wielowadziem w zdobyciu funduszy na leczenie i rehabilitacje.

Organizacja tej imrezy trwała ponad 3 miesiące, brali w niej udział sponsorzy, barmani, właściele lokalu, znajomi i przyjaciele.

Tego dnia Goście dopisali wyjątkowo, a przede wszystkim z branży gastronomicznej. Wszyscy barmani i barmanki tej nocy pracowali za darmo od świtu do świtu, z ogromnym zaangażowaniem i niesamowitą chęcią pomocy. Przygotowywane koktajle były pyszne i smakowały wszystkim. Nie brakowało również atrakcji tego wieczoru, o klimat muzyczny zadbali : Dj Jerzman, Dj Funky Fresh, Dj Polastri, Dj Dudson, Dj Shot oraz zespół Chonabibe Sundsystem (beat box). Wyjątkowych wrażeń dostarczyli nam Małek i Posłuszny z Flair Factory, którzy swoim wspaniałym pokazem barmańskim ponownie oszołomili wszystkich.

To była naprawdę wyjątkowa impreza, miała inny niż zawsze wymiar i cel. A wszyscy uczestnicy nieskąpili grosza, co pozwoliło uzyskać dla Zuzi niespodziewanie wielką kwotę w wysokości ponad 21 000 zł.

Podziekowania

Jeszcze raz szczere podziękowania dla sponsorów, którymi byli :

Bols Sp. zo.o. , Klub “U Artystów”, Red Bull , Carlsberg, CocaCola, Finest Call, Jaml Ice, Design 4 Rent, Inventory Management Solutions.

Zobaczcie kilka zdjęć z tej imprezy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany, aby skomentować.

Sprawdź opinię o nas:

Zostań naszym fanem na facebooku

Chciałbyś otrzymać naszą pełną ofertę

Zadzwoń lub napisz do nas maila.
tel. +48 792 102 203 | krzysztof@barmanteam.pl

Back to Top