O nas

DLA WAS DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Barman Team, czyli…
Grupa profesjonalnych i sympatycznych barmanów z ogromnym doświadczeniem. Pracujących w najlepszych i najbardziej znanych barach w Polsce jak i za granicą.

Kilka słów o nas.
Nasza przygoda z zawodem barmana ma swój początek w jednym z najlepszych cocktail barów w Warszawie – „Paparazzi”. To tu poznaliśmy i wciąż poznajemy tajniki zawodu, co nie oznacza, że nie doskonalimy naszych umiejętności. W tym zawodzie nie ma mowy o niedoszkalaniu się, dlatego uczestniczymy we wszystkich możliwych kursach z różnego rodzaju alkoholi i jeździmy na ogólnoświatowe targi gastronomiczne.

barmani z Barman Team

Gdzie można było nas obejrzeć?

- Bar Convent Berlin
- Bar Show London

W jakich światowych i ogólnopolskich konkursach barmańskich braliśmy udział?

- Międzynarodowy Konkurs Finlandia Vodka Cup
- Bacardi the Master of Rums
- Ogólnopolski Konkurs Finlandia Vodka Cup
- Ogólnopolski Konkurs De Kuyper

Nasze sukcesy

Na Ogólnopolskim Konkursie Finlandia Vodka Cup zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski w Barmaństwie Klasycznym, co umożliwiło nam reprezentowanie naszego kraju w Międzynarodowym Konkursie Finlandia Vodka Cup. Mimo ogromnej konkurencji udało nam się uplasować w pierwszej dziesiątce najlepszych barmanów świata!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Praca barmana jest dla nas jednocześnie wielką pasją. Dlatego wykonujemy ją z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. A nasza kreatywność, energia i otwartość na potrzeby klienta, wzmocnione wieloletnim doświadczeniem, dają gwarancję dobrej zabawy i zadowolenie każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sprawdź opinię o nas:

Zostań naszym fanem na facebooku

Chciałbyś otrzymać naszą pełną ofertę

Zadzwoń lub napisz do nas maila.
tel. +48 792 102 203 | krzysztof@barmanteam.pl

Back to Top